Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


P.Nunez fanų forumas.
Mūsų forumas įsikūrė 2007-08-14

 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Biografia

Go down 
AutoriusPranešimas
Paola Paolita
Soy Tu Duena
Soy Tu Duena
Paola Paolita


Female Pranešimų skaičius : 1107
Age : 31
Miestas : Lithuania
Registration date : 2007-08-14

Biografia Empty
RašytiTemos pavadinimas: Biografia   Biografia EmptySk. 08 26, 2007 3:01 pm

Biografia Wwqvx7-vi

Paola Nunez aktore is Mexikos gimusi Tecate, Baja , Kalifornijoje 1979 Balandzio 19dieną. Mano pirmi aktoriniai žingsniai prasidėjo CEFAC (Aktorinis mokymosi centras Tv Azteca televizijoje). Dalyvavau kažkokiuose trumpametražiniuose filmuose, tokiuose kaip „Pamatyti,girdėti,nutylėti“ (2003) interpretuojant Claudia.. Tetre aš taip pat dalyvavau „Jaunystės liga“ „Princesės ir jų princas“ „Žmogus su aukštuoju išsilavinimu“ .Taip pat žiūrovai mane galėjo matyti muilo operuose.Dabar žiūrovai gali mane matyti „Kol mirtis mus išskirs" kartu su Andres Palacios (Sergio), Tommy Dunster(Alechandro) Saul Lisazo (Hector) .

Meksikiečių aktorė: 15metų ji pradėjo dirbti meksikiečių rūbų fabrike. Tetre Paola vaidino „Jaunystės liga“ „Princesės ir jų princai“ ir „Žzmogus su aukštuoju išsilavinimu.Ji vaidino ir trumpu serijų serialuose :“Tai ką mes moterys nutylime(Lo que callamos las mujeres)“, „Gyventi tokiu(Vivir asi)“, „Veidu į veidą(Cara a cara)“ ir be jo tėvų sutikimo. Mes galėjome ją matyti serialuose tokiuose kaip „Kaip Kine (Como en el cine)“ „Tai kas yra meilė (Lo que es el amor)“, „Įsimylėk (Enamorate)“, „Moters žvilgsnis:Sugrįžimas(Mirada mujer:el regreso)“ „Asmens Sargybinis (Amors en Custodia)“Viena iš jos svarbių muilo operų „Juanos (Las Juanas)“ interpretuojant Juana Michaela ji tika baigia sėkmingą kelionę per visą šalį su naujausiu darbu teatre „Žmogus su aukštuoju išsilavinimu(El Graduado)“.Jos pasiekimai išplaukia š visuomenę iš Barbės muilo operoje „Asmens Sargybinis(Amor en custodia(Pasiones Prohibidas))“ su Andres Palacios ,Margarita Gralia ir Sergio Bazanes. Paola Nunez 2005metais susituokė su aktoriumi Diego Luna .Ryšys tarp Diego Luna ir Paola Nunez prasidėjo po 6 vedybinių gyvenimo mėnesių. P.Nunez tai patvirtino,nors ji neigė tai, kad skyrybos buvo dėl pavydo arba neturėjimo laiko vienas kitam, kad galėtų vienas kitam pasišvęst. „Asmens Sargybinis(Amor en custodia)“ tapo populiariu tarp meksikiečių žiūrovų. 2007 metais aktorę P.Nunez buvusi meksikiečio D.Luna draugė pareiškė,kad revista žurnalas pasiūlė jam dideli užmokestį kad pozuotu žurnalui,bet vietoj to jis pasakė ,kad yra labai seksuolus todėl nepozuos. Meksikiečių aktoriai P.Nunez ir A.PAlacios kartu vaidins seriale „Kol mirtis mus išskirs(Mientras haya Vida)“ kuris bus rodomas vietoj „Montekristo“ Tv Azteca.Tv Azteca generalinis direktorius galvoja,kad sėkmė kurią jie abu įgavo „Barbė ir Pačekas“seriale „Asmens Sargybinis(Amor en Custodia)“-jie gan sėkmingai pasirodys ir naujojoje telenovelėje.Nunez bus Elisa, o Palacios bus taksi vairuotojas,kuriam patinka sakyt komplimentus moterims. Pokolkas P.Nunez nori pailsėti,lad pradėtų dirbti muzikiniame teatre. „Au noriu dalyvauti muzikluose, bet prieš tai man reikia išmokti dainavimo. Taip pat noriu sportuoti ir džiaugtis gyvenimu. Noriu gyventi įdomiame gyvenimo etape, nes noriu daryti kaka, kas numirė ir to ką aš dariau, noriu daryti kažką kas būtų tikro“ –pasakė ji agentūrai.
Atgal į viršų Go down
https://paolanunez.forumlt.com
 
Biografia
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Biografia-
Pereiti į: