Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


P.Nunez fanų forumas.
Mūsų forumas įsikūrė 2007-08-14

 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Paola Nunez: Malos Habitos

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Paola Paolita
Soy Tu Duena
Soy Tu Duena
Paola Paolita


Female Pranešimų skaičius : 1107
Age : 31
Miestas : Lithuania
Registration date : 2007-08-14

Paola Nunez: Malos Habitos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Paola Nunez: Malos Habitos   Paola Nunez: Malos Habitos EmptySk. 08 26, 2007 2:48 pm

HOY, MUCHOS LA SIGUEN LLAMANDO BARBIE, UN PERSONAJE QUE SE CONVIRTIÓ EN TODO UN FENÓMENO, COLOCÁNDOLA COMO UNA DE LAS MUJERES MÁS POPULARES DE LA TELEVISIÓN. SIN EMBARGO, A DIFERENCIA DE AQUELLA CHICA, PAOLA NÚÑEZ CREA SUS PROPIAS REGLAS, EN UN MUNDO DONDE EL PROTOCOLO Y LAS ETIQUETAS TIENEN PROHIBIDA LA ENTRADA.
Paola Nunez: Malos Habitos 7bb8c0a894e5
Con una blusa muy ligera y en un sillón de terciopelo enorme que la hace ver minúscula, Paola come una ensalada con atún y busca en sus recuerdos el momento en qué decidió, a sus 20 años, abandonar Tecate, Baja California para vivir en el Distrito Federal, “no sabía exactamente a qué venía a la capital, estaba en una búsqueda intuitiva, más que racional. Inconscientemente sabía que quería ser actriz, pero tenía mucho miedo de aceptarlo, por el miedo al fracaso. El primer día de clases en el CEFAC, finalmente supe que eso era lo que quería.”

Después de algunos años, la actriz Paola Núñez sucumbió ante los encantos de Bárbara Bazterrica, su primer protagónico en telenovela. Y nunca volvió a ser la misma. Hoy, aunque está segura de que pasará mucho tiempo para desprenderse totalmente de él, se reconforta pensando en que “hay actores que mueren sin la fortuna de tener un personaje entrañable. Yo tengo esa suerte.”


Tu carrera ha escalado peldaños lentamente; quiero decir, no es que llegaste para ser la protagonista de una telenovela de buenas a primeras...
Y qué bueno que no pasó eso, hace dos años no me hubiera sentido preparada para hacer un protagónico. Además, nunca tuve prisa; búsqueda nunca ha tenido qué ver con estrellato, sino con una carrera súper cimentada.

Sin embargo, en Amor en Custodia no eras la estelar y prácticamente te robaste la telenovela...
(Risas) Fue todo un fenómeno, obviamente nadie se lo esperó. Llegó de una forma muy abrupta. Durante una telenovela, tu vida toma distancia y se queda en un paréntesis. No te das cuenta de su dimensión, de cuánto impones moda y de sus alcances. El personaje de Barbie fue creciendo, hasta que tomó completo control en mí. Me superó, creé un monstruo.


Casi todos los actores ponen la mira en el cine, ¿y tú?
Cine es lo que menos he hecho y es lo que más tengo ganas de hacer. Pero no me urge, no es para convertirme en “gente de cine”. Eso es una pose realmente patética, porque los que hablan mierda de la tele, han hecho o están haciendo televisión. Hablar mierda de algo que hiciste, que te dio de comer, proyección, técnica y tantas cosas, es meramente una pose que está de moda.

Leí una entrevista donde decías que te llegaban muchos guiones de cine, pero no te llenaban, ¿qué les falta?
Siento que aquí en México no saben terminar las historias. Tampoco me han llegado mil, pero los que han llegado he tenido que rechazarlos, porque no me llenan, me parece que cojean los personajes, que no está bien cimentada la historia o que no es algo que quiero contar.

La mujer está rodeada de mística y rituales, ¿cuáles son los tuyos?
Me gusta consentirme, ir a un spa a hacerme un masajito. También tengo técnicas terapéuticas hogareñas como lavar ropa, ¡es mi hit!. Me gusta hacer cosas de ama de casa, excepto lavar los trastes.


Lee la nota completa en nuestra edición impresa de julio de 2007.
Atgal į viršų Go down
https://paolanunez.forumlt.com
garbana
.:Pazenges fanas:.
.:Pazenges fanas:.
garbana


Pranešimų skaičius : 92
Miestas : Lithuania
Registration date : 2007-08-27

Paola Nunez: Malos Habitos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paola Nunez: Malos Habitos   Paola Nunez: Malos Habitos EmptyAntr. 08 28, 2007 3:09 am

gal kas galetu paversti si teksta? Smile
Atgal į viršų Go down
Paola Paolita
Soy Tu Duena
Soy Tu Duena
Paola Paolita


Female Pranešimų skaičius : 1107
Age : 31
Miestas : Lithuania
Registration date : 2007-08-14

Paola Nunez: Malos Habitos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paola Nunez: Malos Habitos   Paola Nunez: Malos Habitos EmptyAntr. 08 28, 2007 4:17 am

garbana rašo:
gal kas galetu paversti si teksta? Smile
jo viska isvers..Tik nezinau tikslaii kada, bet patikek bhus isversta..GAl net pati kuri vakara paersiu I love you
Atgal į viršų Go down
https://paolanunez.forumlt.com
garbana
.:Pazenges fanas:.
.:Pazenges fanas:.
garbana


Pranešimų skaičius : 92
Miestas : Lithuania
Registration date : 2007-08-27

Paola Nunez: Malos Habitos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paola Nunez: Malos Habitos   Paola Nunez: Malos Habitos EmptyAntr. 08 28, 2007 2:15 pm

Paola rašo:
garbana rašo:
gal kas galetu paversti si teksta? Smile
jo viska isvers..Tik nezinau tikslaii kada, bet patikek bhus isversta..GAl net pati kuri vakara paersiu I love you
oj faina butu...o tu su zodunu verti? Smile
Atgal į viršų Go down
Paola Paolita
Soy Tu Duena
Soy Tu Duena
Paola Paolita


Female Pranešimų skaičius : 1107
Age : 31
Miestas : Lithuania
Registration date : 2007-08-14

Paola Nunez: Malos Habitos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paola Nunez: Malos Habitos   Paola Nunez: Malos Habitos EmptyAntr. 08 28, 2007 2:17 pm

na verciu su zodynu tik kaikuriuos zodzius, nes siaip ispanu kalba dalinai moku I love you Nu kartais kai pati negaliu uske padeda isversti, bet ji grynai su zodynu vercia..O as daug ka suprantu nes anksciau versdavau tekstus su zodynu tai pramokau ir siaip mokinuosi ta kalba Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://paolanunez.forumlt.com
iComparsita.
Panel de pasion
Panel de pasion
iComparsita.


Female Pranešimų skaičius : 134
Age : 27
Miestas : Klaipėda
Registration date : 2009-10-29

Paola Nunez: Malos Habitos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paola Nunez: Malos Habitos   Paola Nunez: Malos Habitos EmptyKv. 10 29, 2009 10:41 am

Kadangi išversto teksto vėl nėra, tai vėl atlieku vertejautojos darba:

Citata :
Šiandien daugelis still calling Barbie, požymis, kad jis tapo reiškiniu, pastatyti kaip viena iš populiariausių moterų televizijoje. Tačiau, skirtingai That Girl, Paola Núñez patiems TAISYKLĖS pasaulyje, kur PROTOKOLO IR ETIKETĖS ARE NOT ENTER.

Su šviesos palaidinė ir didžiulis Velvet kėdė, kad leidžia jai atrodo maža, Paola valgyti su tuno salotos ir ieškoti savo prisiminimus, kai jūs nusprendžiate, jo 20 metų, paliekant Tecate, Baja California gyventi Parapija Federalinės, "tiksliai žinojo, kas atvyksta į sostinę, paieška buvo intuityvus, o ne racionaliai. Pasąmoninio aš žinojau, aš norėjau būti aktorė, bet bijoti jį priimti, nesėkmės baimė. Pirmą dieną klases CEFAC, aš pagaliau suprato, kad buvo ką aš norėjau. "

Po kelerių metų, aktorė Paola Nunez pasidavė ir Barbara Bazterrica, pakabukai savo pirmąjį Filmuose muilo operos. Ir niekada nebus tokia pati. Šiandien, nors ir yra aišku, kad reikės laiko, kad taptų visiškai atsiskirti nuo jo, jis rado Solace mąstymo, kad "nėra žaidėjų, kurie miršta be atsižvelgdamas mylimasis pobūdžio turtus. Aš, kad laimės.


Jūsų pakilo karjeros laiptais lėtai, aš turiu omenyje, ne tai, kad jūs turite būti iš muilo operos herojus iš mėlynos ...
Ir kas nutiko ne taip gerai, kad prieš dvejus metus turėjau nebuvo pasirengusi atlikti savo vaidmenį. Be to, aš niekada Rush, Quest niekada nebuvo susijęs su žvaigždės, bet su super lenktynes suklijuoti.

Tačiau Amor en Custodia jums buvo žvaigždė ir jūs praktiškai pavogė muilo ...
(Juokas) Tai buvo reiškinys, žinoma, niekas nesitikėjo. Jis atvyko į labai staigiai. Per muilo operos, jūsų gyvenimo atima ir yra skliausteliuose. Ar ne jūs suprasite mados masto ir jis nustato savo taikymo sritį. Barbie reputaciją augo, kol jis buvo visiškai kontroliuoti mane. Aš įveikė, aš sukūriau monstrą.


Beveik visi žaidėjai įdėti savo taikikliai apie filmus, ar ne?
Filmas yra bent I've done ir ką dar noriu padaryti. Bet aš raginu, turi tapti "kino žmonėms". Tai tikrai apgailėtina spaudimas, nes tie, kurie Talk Shit on televizorius, padarė ar daro televizija. Talking Shit apie ką tu padarei, tu turėjai valgyti, projektavimas, technikos ir tiek daug dalykų yra tik kelti, kad yra madingi.

Aš perskaičiau interviu kur sako atėjote daug filmų scenarijus, bet neįdaryti, ko trūksta?
Manau, kad čia Meksikos nežino istorijos pabaigos. Aš taip pat pasiekė tūkstančius, o naujokai turėjo juos atmesti, nes man užpildyti, manau, kad raišas ženklų, kad nėra gerai pagrįstas istoriją ar ne, tai ką aš noriu pasakyti.

Moteris yra apsupta mistikos ir ritualas, kas yra jūsų?
Man patinka sugadinti, eikite į SPA mane masajito. Aš taip pat turiu namų gydymo būdai, pavyzdžiui, plovimas, mano hit!. Man patinka daryti tai, ką šeimininkė, išskyrus atvejus, plauti indus.

Skaityti visą straipsnį mūsų Spausdinti leidimas 2007 m. liepą.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Paola Nunez: Malos Habitos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Paola Nunez: Malos Habitos   Paola Nunez: Malos Habitos Empty

Atgal į viršų Go down
 
Paola Nunez: Malos Habitos
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Paola Nunez nuotraukos
» Paola Nunez nauji projektai (atnaujinta)
» Paola Nunez Y Andres Palacios

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Naujienos-
Pereiti į: